Privaatsus ja andmekaitse

Isikuandmete kogumine ning  töötlemine

1. Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohale toimetamiseks.

2. Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.

3. Isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult juhul kui Ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku www.tooted24.ee lehel või nõustunud Müügitingimustega ostu sooritades. Ostjal on õigus otsepostitustest igal hetkel loobuda kasutades selleks postituses olevat otselinki või saates vastavasisuline kiri e-posti aadressil tooted24@mail.ee

4. Ostjal õigus nõuda oma andmete kustutamist või muutmist kodulehe andmebaasis. Ostjal on õigus teatada oma soovist mitte saada edaspidi meie poolt saadetavaid pakkumisi või teenuseid. Neid muudatusi saab teha oma Kodulehe kontolt või saates e-kirja: tooted24@mail.ee

5.. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Toote24.ee-l ligipääs.