Ostujuhend

1. Ostukorvi lisamine

1.Tooted24.ee e-poes on tooted jagatud kategooriatesse, millel on omakorda alamkategooriad. Klõpsates toote pildil avaneb tootekirjeldus. Valige sobiv toode ning lisage see ostukorvi, vajutades „LISA KORVI”.

2. Sobiva toote leidmiseks saab kasutada ka otsingut. Sisestage otsingu lahtrisse märksõna või tootenimi, tulemused ilmuvad alla lahti tulevas kastis või vajutage otsingu lahtri kõrval olevale luubi kujutisele. Teile kuvatakse tooted, mis vastavad antud otsingukriteeriumeile.

3. Ostukorvi sisu ja maksumust saate jälgida lehe paremal üleval asuvale nupule „OSTUKORV“ klikkides.

4. Ostukorvis saab koguse juures olevatele „+” ja „-” nuppudele vajutades muuta koguseid. Tooteid on võimalik eemaldada, vajutades tootepildi juures olevale „X” ikoonile. Ostukorvist saate samuti tagasi minna tootelehele kui soovite midagi muuta toote parameetrites (Mõõt, värv, toote nr. jne.) kasutades vastavat linki „Muuda valikuid”.

 

2. Tehingu vormistamine

1. Ostukorvi avamisel näete valitud tooteid, koguseid ja hindasid. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE KASSASSE“.

2. Sisestage andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, aadress, e-posti aadress) ning veenduge nende korrektsuses, seejärel näete kauba maksumust ja hinda. Kogu kaubale kehtib TASUTA TRANSPORT.

5. Valige makseviis.

4. Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „ESITA TELLIMUS“.

6. Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Kirjale lisatakse eraldi arve ka .PDF failina.

 

3. Tasumine

1. Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.

2. Tellimust hakatakse ettevalmistama alles peale arve summa laekumist RENO TRADE OÜ arveldusarvele eurodes.

 

4. Kohale toimetamine

1. Kogu kaubale kehtib tasuta transport lähimasse Omniva pakiautomaati või mõnel juhul postiasutusse. Keskmine tarne aeg 15-20 päeva. Kuna osa kaubast saabub väljastpoolt EU liikmesriike, siis mõningatel juhtudel võib kauba saabumine võtta aega kuni 60 päeva. Tellitud kaup saabub Teieni otse tarnijatelt ning eraldi saadetistena.

2. Kui tellimuse sooritamise ja selle täitma asumise vahepeal on toimunud mistahes põhjusel muutus tarneajas, teavitame Ostjat esimesel võimalusel tarneaegade muutusest e-posti või telefoni teel.

5. Tagastamine ja pretensioonide esitamine

1. RENO TRADE OÜ vastutab Tooted24.ee e-poes müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamist on kirjeldatud müügitingimustes. Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

2. RENO TRADE OÜ on huvitatud võimalikele probleemidele kiire ja osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie klienditeeninduse poole tooted24@mail.ee.

 

6. Konfidentsiaalsus

1. RENO TRADE OÜ ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a info logistikafirmale, mis on vajalik kauba sihtkohta toimetamiseks.

2. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist tooted24.ee andmebaasist.

 

7. Kontakt

Kõikide küsimuste, murede ja rõõmude korral palume võtta meiega ühendust klienditoe kontaktidel +372 59038546 või tooted24@mail.ee. Kirjadele vastame 24 h jooksul.