Müügitingimused

1. Kaup

1. Tooted24.ee toob klientideni soodsaimad e-poodide pakkumised üle kogu maailma.

 

2. Müügitingimuste kehtivus

1. Müügitingimused kehtivad www.tooted24.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja RENO TRADE OÜ (edaspidi Tooted24.ee ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2. Tooted24.ee ja Ostja vahelisi õigussuhteid reguleerib lisaks antud tingimustele ka EV kehtiv võlaõigusseadus.

3. Tooted24.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.tooted24.ee

 

3. Hinnad ja miinimumtellimus

1. Tellitud kaubad saabuvad kliendini TASUTA Omniva pakiautomaadi kaudu või mõnel juhul lähimasse postiasutusse. Minimumtellimuse suurus on 10€. Alla 10€ tellimuse korral ei ole võimalik ostu sooritada ning tellimus pööratakse mittetäitmisele.

2. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).

3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, rakendatakse Ostja ja Tooted24.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4. Tooted24.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi.

 

4. Tarne

1. Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Omniva pakiautomaati. Keskmine tarne aeg ca 15-20 päeva. Kuna osa kaubast võib saabuda väljastpoolt Euroopa liikmesriike, siis mõningatel juhtudel võib kaup saabuda kuni 60 päeva jooksul.

2. Tellimused saadetakse Omniva pakiautomaatidesse või Teile lähimasse postkontorisse. Kaup saabub Teieni otse tarnijatelt. Kui olete tellinud mitu erinevat toodet siis tellitud tooted saabuvad Teieni eraldi saadetistena. Kõikidele tellimustele kehtib TASUTA transport Teile lähimasse või sobivasse Omniva pakiautomaati.

 

5. Tellimuse vormistamine

1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.

2. Kui olete kõik soovitud kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud siis tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Maksma”.

3.Tellimuse vormistamise lehel palume täita nõutud väljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub kauba tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.

4. Märkige, et olete läbi lugenud ja nõustute Müügitingimustega ning seejärel kinnitage tellimus, vajutades nupule „Esita tellimus”.

5. Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.

6. Tooted24.ee sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 9:30−16.30).

 

6. Müügileping

1. Müügilepinguga kohustub Tooted24.ee andma Ostjale üle olemasoleva või Tooted24.ee poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks saadetise ülemineku Ostjale, Ostja kohustub Tooted24.ee-le tasuma esitatud arve alusel summa valitud toodete või teenuste eest ja võtma Kauba vastu.

2. Tellimused, mille eest esitatud arve ei ole tasutud 3 päeva möödudes. alates tellimuse vormistamisest, tühistatakse.

3. Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist Tooted24.ee arveldusarvele.

 

7. Kauba tagastamine

1. Peale tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kauba saab Tagastada juhul kui kaubal esineb defekte, on riknenud või ei vasta tooted24.ee kodulehel olevale tootekirjeldusele. Lepingust taganemise korral tasub kauba tagastamisega seotud kulud Ostja.

2. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, komplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Veendumaks eseme sobivuses, omadustes ja toimimises, kohustub Ostja käsitsema ja kasutama esemeid üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapärases jaemüügi kaupluses teha.

3. Kauba tagastamiseks tuleb esitada lepingust taganemise ja kauba tagastamise avaldus, mille võib koostada vabas vormis. Avaldus tuleb saata e-maili aadressile tooted24@mail.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4. Ostja kohustub Tooted24.ee veebipoele kauba tagastama viivitamatult pärast avalduse esitamist, maksimaalselt 30 päeva möödumisel, või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

5. Tooted24.ee tagastab nimetatud avalduse kättesaamisel Ostjale ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel.Tagasimaksmine toimub ainult sellele arveldusarvele, millelt tellimuse eest tasuti.

 

8. Vääramatu jõud

1. Tooted24.ee ei vastuta tekkinud kahjude või tellimuse kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui tekkinud kahju või tellimuse kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Tooted24.ee veebipood ei saa mõjutada või ette näha.

 

9. Isikuandmete käsitlemine

1. Ostja annab andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid tellimuse kohale toimetamiseks.

2. Ostjal on õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.

3. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Ostja on selle jaoks andnud vastava nõusoleku www.tooted24.ee lehel.

4. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Tooted24.ee-l ligipääs.

 

10. Ostja õigus pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole

1. Ostja ja Tooted24 vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkuleppele ei jõuta, on pooltel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.